شرایط و مقررات بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های سنگچین بوده است و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت، کلیه محصولات دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت بازگشت یا تعویض کالا می‌شوند.

توجه: اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف سنگچین بهمراه سفارش برای شما فرستاده می شوند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند. همچنین کالاهایی که با کوپن ها یا امتیازهای جمع آوری شده خریداری می شوند مشمول گارانتی نمی باشند. بعلاوه در صورت درخواست تعویض، هزینه های پستی به عهده خود مشتری خواهد بود.

لطفاً توجه داشته باشید:

– در صورت خرید هر نوع محصول، پس از نهایی شدن سبد و پرداخت مبلغ، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، تغییر مبلغ فاکتور یا انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و امکان برگرداندن مبلغ وجه نیز موجود نمی باشد.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

– اگر کالای خریداری شده، آسیب دیده یا دارای اشکال فنی باشد.

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، به سنگچین اطلاع داده شود.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی سنگها و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‏‏‌شود. همچنین مشکلاتی از قبیل ایراد کالا در حین حمل و نقل و جابجایی، کاربرد غیرمعمول، نگهداری نادرست و غیر اصولی را شامل نمی‌شود. بنابراین بسیار مهم است حین تحویل کالا از مامور پستی، صحت کالای دریافتی را چک کنید و سپس اقدام به امضا و دریافت بسته نمایید.

– اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

– وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش سنگچین از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

– عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد، به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

علیرغم ذکر تمامی موارد بالا، استفاده از گارانتی در نهایت منوط به بررسی و تایید کارشناس مربوطه می باشد. در صورتی که کارشناس فروش تشخیص دهد مشکل بوجود آمده از طرف سنگچین است، قطعا کالا پس گرفته یا تعویض می گردد اما اگر مشکل به هر نحوی از سوی مشتری باشد، مشتری موظف است نظر کارشناس را بپذیرد.

با سپاس از همراهی و درک شما

مدیریت سنگچین