۸ پند از روش های جذب ثروت و فراوانی در فنگ شویی ثروت

فنگ شویی ثروت

فنگ شویی چیست؟

فنگ شویی یک سیستم چینی هماهنگ‌سازی محیط با استفاده از متعادل‌سازی عناصر برای ایجاد یک محیط خاص، پاکسازی انرژی های منفی و در مقابل آن به وجود آوردن انرژی‌های مثبت است. ۸ دستورالعمل زیر در فنگ شویی ثروت با روش های قدرتمند کاربردی به شما کمک می‌کنند امواجی از ارتعاشات کامیابی را به سوی خود جذب کرده تا جریان فراوانی و برکت در زندگی‌تان وارد شده و ادامه داشته باشد و روز به روز بر حجم این فراوانی و ثروت افزوده گردد.


ابتدا پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید: “اسرار اعجاب انگیز فنگ شویی

برای پاکسازی و حفاظت از انرژیهای منفی بسته جامع مقابله با نیروهای منفی راستمرد را پیشنهاد میکنیم.


 

روش های کاربردی فنگ شویی ثروت

1- بر روی تکه‌ی کوچکی از کاغذ، عدد 8 را یادداشت کنید و سپس این تکه کاغذ را در کیف پول خودتان قرار دهید. عدد 8 (عدد 8 در زبان انگلیسی) نشانه‌ی “بی‌نهایت” نیز هست و هنگامی‌که شما این نماد را در کیف پول خودتان قرار می‌دهید، به ایجاد جریانی خواهید پرداخت که از شما جاری می‌شود و دوباره به سمت شما بازخواهد گشت. به معنای ساده‌تر یعنی، هر مبلغی که از کیف پولتان خارج شود، دوباره به کیف شما باز خواهد گشت و راهی است برای جذب ثروت و فراوانی.

2- یک کریستال زرد رنگ مانند عقیق زرد، سیترین، کلسیت زرد یا چشم ببر را در گوشه‌ای از اتاق، خانه و یا محل کسب‌وکار خودتان قرار دهید. سنگ جذب ثروت سنگچین بهترین انتخاب برای این ناحیه است. بهترین مکان برای قرار دادن این کریستال، دوردست‌ترین گوشه‌ی چپ اتاق، خانه و یا محل کارتان است.

باگوا

3- هرگونه شیر آب نشتی دار موجود در محیط خود را تعمیر کنید. این نشتی می‌تواند نشان‌دهنده‌ی نشتی پولی باشد که در حساب بانکی و یا کیف پولتان قرارگرفته است و از جذب ثروت جلوگیری می‌کند.

4- از شر درهم و برهم ریختگی ها خلاص شوید. در هم ریختگی موجب سکون در فضای شما شده و در نتیجه موجب عدم حرکت و جاری بودن فراوانی در محیط شما می شود.

5- در هر کدام از اتاق های مکان تان، یک گیاه زنده قرار دهید زیرا گیاه زنده نشان دهنده ی محیط رشد و رونق است. انجام چنین کاری به کلی حال و هوای اطرافتان را تغییر می دهد.

6- ظرفی از آب را در گوشه ی فراوانی خود قرار دهید. حرکت مداوم آب سبب حفظ جریان انرژی و جنبش می شود.

گوشه ثروت در باگوای فنگ شویی

قورباغه فنگ شویی ثروت

7- می توانید یک مجسمه ی  “قورباغه و سکه” در جلوی درب ورودی و یا در گوشه ی ثروت محل سکونت خودتان قرار دهید.

 

8- سه تا ماهی قرمز، دو تا نارنجی و یک ماهی مشکی خریداری کنید. ماهی نارنجی ثروت را برای شما به ارمغان می آورد و ماهی مشکی رنگ به جذب انرژی های منفی که ممکن است مانع از فراوانی برای شما شوند، می پردازد.

 

نکات بالا بدین منظور برای شما مطرح گردیدند که با آگاهی از آن‌ها بتوانید، انرژی را در محیط خودتان بشناسید و موجب انتقال آن شوید. شما می‌توانید هر دفعه به امتحان یکی از این تکنیک‌های فنگ شویی ثروت بپردازید تا ببینید که کدام یک برای شما کارکرد بهتری دارند. البته یادتان باشد که مهم‌ترین مزیت این تکنیک‌ها این است که با اعمال کردنشان به طور منظم، باعث تغییر انرژی در فضای خودتان می‌شوید.


محصولات جذب ثروت سنگچین:

 

شما میتوانید فایل خود هیپنوتیزم سابلیمینال جذب ثروت و فراوانی را از راستمرد تهیه کنید.