رودراکشا هسته میوه خشک شده درختی مقدس در هند و نپال و شرق آسیا میباشد که امروزه طرفداران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است. گردنبند رودراکشا که حاصل به رشته در آوردن این هسته های خشک شده میباشد دارای 108 مهره است که رایج ترین فواید رودراکشا برای حفاظت، جذب ثروت و برکت و ذکر گویی میباشد.

فواید رودراکشا

 

در گذشته در مورد کاربرد رودراکشا ، نحوه استفاده از رودراکشا ، پاکسازی و شارژ رودراکشا ، اشکال و تنوع آن و فواید رودراکشا بطور مختصر در مقالاتی صحبت کردیم. حتی درباره افسانه های پشت پرده این درخت مقدس مطلبی ارائه کردیم که برای اطلاعات تکمیلی میتوانید با کلیک روی عناوین زیر آنها را مطالعه کنید.

رودراکشا چیست – کاربرد رودراکشا و نحوه استفاده

روش های جذب خواص رودراکشا از افسانه تا واقعیت

کاربرد رودراکشا و تشخیص اصل بودن رودراکشا

 

اما از آنجا که ما همیشه در صدد بروز رسانی اطلاعات شما عزیزان و ارائه کامل ترین اطلاعات در مورد محصولات و خدمات خود هستیم تا با آگاهی، بهترین انتخاب را بتوانید انجام دهید، در این مقاله، سنگچین ویدیوهایی با زیرنویس فارسی از زبان سادگورو عارف مشهور معاصر هندی برای شما آماده کرده تا مطالب و اطلاعاتی را دربازه رودراکشا بشنوید که هرگز در جای دیگر ذکر نشده است. سادگورو این مطالب را در کنفرانسی بین المللی که در سال 2020 برگزار شده بیان نموده و زمان زیادی را به صحبت درباره فواید رودراکشا و خواص آن برای همگان صرف کرده است. خواصی که بطور تیتر وار در زیر آورده ایم و برای زندگی انسان امروزی بسیار کمک کننده و حتی لازم بنظر میرسد.

فواید رودراکشا

معرفی رودراکشا تبتی و فلسفه معنوی استفاده از آن

فواید استفاده از رودراکشا – قسمت اول

چگونگی پاکسازی هاله انرژی

 

کاربرد رودراکشا – قسمت دوم

حفاظت در برابر سختی ها و ناآرامی های سفر

 

خواص رودراکشا – قسمت سوم

حفاظت قوی در برابر جادو، طلسم و انرژی های منفی

فواید رودراکشا – قسمت چهارم

تشخیص آب و غذای ناسالم

کاربرد رودراکشا – قسمت پنجم

بهبود سلامت جسمانی و رسیدن به فیض معنوی